Për kë e ka këtë mesazh ndarje Eni Çobani?

Published on 08-07-2017

Juristja Eni Çobani është bërë tashmë një figurë mjaft e dashur për shqiptarët.
Por këtë herë ajo duket se ka habitur me postimin e saj të fundit. Çobani ka publikuar një foto në Instagram në të cilën shfaqet e buzëqeshur dhe e grimuar bukur, por ajo ka habitur është mesazhi i ndarjes poshtë kësaj foto.
“Ne qofte se e do dike lere te lire, nqs ai vjen tek ty, eshte i joti, nqs nuk vjen, ska qene, dhe nuk do te jete i joti asnjehere. Kjo eshte e verteta dhe e verteta do pranuar ashtu sic eshte,”-përfundon postimi i saj, transmeton Express.
Nuk dihet se kujt i adresohet ky postim i juristes së njohur.

auto_Eni_Cobani_mesazh1499541855Për kë e ka këtë mesazh ndarje Eni Çobani?

Enjoyed this video?
auto_eni_Cobani1499541869
"No Thanks. Please Close This Box!"