Postimi i fundit i Adeles në Facebook, ja çfarë kishte shkruar ajo

Published on 29-10-2017

Lajmi i ndarjes nga jeta të gazetares dhe ish konkurrentes së ‘Big Brother’ Adela Xhamani tronditi të gjithë mëngjesin e kësaj të diele

Adela e cila për publikun u bë e njohur në vitin 2009, pas pjesëmarrjes së saj në Big Borther 2, ka ndërruar jetë rreth orës 4 të mëngjesit të sotëm pas një arresti kardiak.

Bukuroshja qe fitoi simpatinë e njerëzve me ëmbëlsinë e saj fillimisht nga ekrani, ishte një ndër personazhet më të ndjekur edhe në rrjetet sociale.

Por edhe pse ishte veçuar nga jeta publike, duke i’u përkushtuar punës së saj si gazetare, 31 vjeçarja gjente kohën shpesh herë të ndante me miqtë dhe ndjekësit e saj në rrjetet sociale momente të ndryshme nga jeta e saj.

Ndërsa postimi i fundit që ajo ka ndarë në profilin e saj në Facebook, është kënga ‘Love Story’, e këngëtares franceze Indila.

Enjoyed this video?
Adela-Xhamani
"No Thanks. Please Close This Box!"