Poza me bikini e nudo – kështu po i kalon pushimet ish e dashura e 50 Cent (Foto)

Published on 14-08-2017

Daphne Joy u bë e famshme vite më parë, gjatë lidhjes me reperin e famshëm amerikan, 50 Cent. Me shefin e G-Unit, modelja filipinase madje bëri një djalë, para se të ndahej nga ai.

Sot, ajo është beqare, dhe ëndërrohet prej shumë meshkujve në mbarë globin. Format e saj trupore janë mahnitëse, ndërsa ajo shfaqet përherë superseksi në fotografitë që publikon në llogarinë e saj në Instagram, shkruan Gazeta Express.

Më poshtë, fotografitë e fundit të saj gjatë pushimeve verore. E mrekullueshme! /Express/

Enjoyed this video?
x2_1502645607-3187062
"No Thanks. Please Close This Box!"