Prezantuesja shqiptare pas gjoksit dhe te pasmeve, tani tregon këmbët seksi (FOTO)

Published on 28-06-2017

Ajo është moderatorja më e përfolur në rubrikat rozë, shkruan revista Kosovarja. Në fillim kur hapi emisionin e saj, u përfol shumë rreth linjave të cilat vërtetë se nuk i kishte në nivel.
Por, çfarë ndodhi ?
Duket se ajo e ka marrë shumë seriozisht pamjen e saj me që shumë shpejt ka rënë në peshë… Shikoni si duket ajo sot me një trup tejet të tonifikuar.
blerona-1_1498679887-12092861498682886
blerona-2_1498679887-29227501498682881
blerona-3_1498679888-29342861498682884

Enjoyed this video?
auto_blerona_1498679914-9319241498682880
"No Thanks. Please Close This Box!"