Publikohet video nga kërcimit në dasmën e Messit, Pique i jepet krejtësisht Shakirës

Published on 06-07-2017

Futbollisti i njohur Lionel Messi i dha fund beqarisë javën e kaluar me një dasmë madhështore, ku të ftuar ishin edhe shumë prej yjeve të futbollit.
Gerard Pique ishte njëri ndër ta, i cili në këtë dasmë kishte shkuar me bashkëshorten e tij, këngëtaren Shakira.
Një video e publikuar së fundmi në rrjetet sociale, shfaqet një nga momentet ku të gjithë vallëzonin në dasmën e Messit, transmeton telegrafi.
Ndërkohë, në fokus vëreheshin Shakira dhe Pique, ndërkohë ky i fundit i dehur nga dashuria, i ishte dorëzuar krejtësisht bashkëshortes së tij.

Enjoyed this video?
auto_pique-1-e1499290272808-780x4391499291206
"No Thanks. Please Close This Box!"