Publikohet videoja/ Fansi i fut duart Encës, ja çfarë i bën në koncert live (VIDEO)

Published on 03-08-2017

Duket se Enca ka dalë jashtë parashikimeve këtë verë dhe po e shijon në maksimum duke mos i interesuar fare për atë që mund të mendojnë njerëzit. Ajo ka qenë në një koncert së fundmi dhe ka shkëputur një video teksa shihet në shoqërinë e fansit të saj, i cili nuk ia kursen një “futje duarsh” dhe kërcim provokues. Por, duket se Encës kjo nuk i bën përshtypje dhe vetë ajo e ka postuar videon duke shkruar bashkëngjitur saj: Per t’i para skenat e nxehte – HOT dhe imazhet tjera very hot, klikoni me poshte:

Enjoyed this video?
Enca
"No Thanks. Please Close This Box!"