Publikon pamjet nga dasma e “Nihanit” (Video)

Published on 11-07-2017

Ajo është njëra ndër aktoret turke më të njohura në Turqi. Bëhet fjalë për aktoren e famshme Neslihan Atagul e cila njihet me rolin e saj si “Nihani” në serialin “Kara Sevda”.
Me këtë rol “Nihan”, arriti të bëjë shumë fansa nga Kosova.

Bukuroshja Atagul dhe i fejuari i saj Kadir Dogulu një vit më parë i ka dhënë fund beqarisë.

Deri më tani keni parë vetëm disa fotografi nga ceremonia e dasmës së saj por jo këtë video.

Aktorja e njohur “Nihan”, së fundmi në profilin e saj në Instagram ka postuar një video ku shihen shumë momente të bukura nga damsa e saj.

Për më shumë shikoni videon më poshtë./Gazeta Express/

Enjoyed this video?
nihannnnn_1499761505-4507566
"No Thanks. Please Close This Box!"