Quni: I gatshëm t’i ballafaqoj faktet me Veselin

Published on 29-05-2017

Kandidati për deputet nga LDK-ja, Anton Quni këtë të diel ishte mysafir në emisionin Kojshia Show.

 

Gjatë emisionit, ka pasur plotë momente interesante. Po ashtu ishte deklarata e Qunit drejtuar Veselit se është i gatshëm të takohet kur të do dhe si të do me të, transmeton lajmi.net

“E shprehu gatishmërinë, edhe në atë formën si e ka shprehur zoti Veseli, kur të dojë si të dojë me i ballafaqu faktet dhe argumentet”, u shpreh Quni.

Videon lidhur me këtë çështje mund ta ndiqni nga minuta 18:40

Enjoyed this video?
anton-cuni-780x439
"No Thanks. Please Close This Box!"