Ramadani: Ja pse i thash ‘leshper’ Filip Petrovskit (Video-Intervista e Plotë)14:25

  • 2,644 views
Published on 23-11-2016

Analisti Ramadan Ramadani për LAJMTV thotë se Johan Tarçullovski është kandidat i BDI-së në njësinë zgjedhore numër 2, duke aluduar në pritjen zyrtare që ja bëri qeveria VMRO-BDI pas lirimit nga burgu. Ramadani është i bindur se në këto zgjedhje BDI nuk do të fitojë më shumë se dy ose tre deputetë, për shkak se ka zhgënjyer të gjitha pritjet e shqiptarëve dhe ka shkelur premtimet e veta parazgjedhore.
Në intervistën e plotë që mund ta përcillni në videon më poshtë, Ramadani flet edhe lidhur me debatin me Filip Petrovskin e VMRO-DPMNE-së dhe tregon shkaqet pse u detyrua ta quajë “leshper”.

Enjoyed this video?
ramadan-ramadani
"No Thanks. Please Close This Box!"