Reali e shet Balen për Mbappen

Published on 28-06-2017

Real Madrid pritet ta shes GaE gjithë kjo pasi në këtë formë sipas Telefoot, do t’i krijohet hapësirë për yllin e Monacos, Kylian Mbappe.

Florentino Perez raportohet se është takuar me familjen e Mbappes, gjatë miqësores ndërmjet Francës dhe Anglisë, ku është diskutuar transferimi i francezit, transmeton Telegrafi.

Mbappe ende nuk ka vendosur për të ardhmen, por po kërkohet me ngulm nga disa skuadra në Evropë.

Gareth Bale është i lidhur me një rikthim në Ligën Premier, konkretisht te Manchester United. /Telegrafi/reth Balen në rast se do të mbetet në ekip Cristiano Ronaldo.

Enjoyed this video?
mbappe-bale-1-e1498396622866-780x439
"No Thanks. Please Close This Box!"