Reja e Afrim Muçiqit mahnitëse në fotot e fundit (Foto)

Published on 09-08-2017

Është bërë trend që në qendër të vëmendjes janë rejat e shumë këngëtarëve

Edhe pse shumë pak përflitet se me çfarë merren këto personazhe që zënë vend shumë të rëndësishëm në medien rozë , por fokusi është se si duken ato.

Është jeta e tyre prej luksi që tërheq vëmendjen e lexuesit dhe pa dyshim janë nuset e këngëtarëve me zë që ato behën pjesë e komenteve të shumta.

Nuk është emër i panjohur Albertina Krajkova ajo edhe më parë ka qenë pjesë e rubrikave rozë si e fejuara e djalit të këngëtarit të madh Afrim Muçiqi, transmeton Kosovarja.

Albioni është djali parë i këngëtarit ai tërhoqi vëmendjen me rastin e fejesës me vajzën bukuroshe.

a1

a2

Enjoyed this video?
afrim
"No Thanks. Please Close This Box!"