Reja e Shyhretës vë në pah gjoksin, veshja e saj elegante lë pa fjalë…

Published on 25-10-2017

Nuk kalon asnjë ditë që ajo të mos gjendet në titujt e medieve rozë, kjo sepse tashmë ndiqet në çdo hap, shkruan Kosovarja.

Është reja e këngëtares më të popullarizuar në vend, e për këtë, s’kishte si t’i mungonte fama që nga dita e dasmës së saj.

Me rastin e hapjes së biznesit të kunatës, ishin prezent edhe Learta me Kushtrimin, ku veshja e kësaj ishte mahnitëse.

Por një gjë ra më shumë në sy. Ishin linjat dhe gjoksi i saj, ku përkundër faktit që tashmë është bërë nënë, duket mrekullueshëm.

Vërtetë për t’u komplimentuar./Kosovarja/

Enjoyed this video?
22426846-146968112585306-3164895876401332224-n_1508857463-9590921
"No Thanks. Please Close This Box!"