Remzi Osmani publikon foto me të renë

Published on 13-10-2017

Ende pa e marrë nusen në shtëpi, këngëtarja e njohur Remzie Osmani duket se e do shumë atë.

Këtë më së miri mund ta vëreni përmes imazheve që ajo po publikon në rrjetet sociale.

Mbrëmë Remzia së bashku me djalin Hamin dhe rejën e saj Gëzimen kanë qenë në martesën e djalit të këngëtarit Muhamet Sejdiu.

Nga kjo natë, këngëtarja ka publikuar një fotografi së bashku me të renë.

Të veshura me fustane të gjatë, vjehërr e nuse duken shumë bukur pranë njëra-tjetrës.

Kujtojmë se Remzia ditë më parë kishte fejuar djalin e saj të vetëm.

Enjoyed this video?
remzie1_1507905389-1907151
"No Thanks. Please Close This Box!"