Remzie Osmani në pushime vishet si vajzë e re, e lë nën ‘hije’ edhe rejën e saj (Foto)

Published on 22-05-2019

Remzie Osmani po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore.

Përveç për muzikën që bën, ajo është shumë e komentuar edhe për jetën e saj private. Remzia muaj me parë martoi djalin e saj të vetëm, Hamzën dhe kjo dasmë madhështore bëri shumë bujë në publik e media rozë. Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur si të ishte vajzë e re.

Shty*pe rek*lamen dhe shikoje fotografine…

 

 

 

 

Enjoyed this video?
remzieee_1501229944-1136873
"No Thanks. Please Close This Box!"