Rita Ora nis turin në Angli, duket fantastike

Published on 22-05-2019

Rita Ora po vazhdon turin e saj Phoenix.

Ylli kosovar me famë botërore mbrëmë ka nisur koncertin e parë në Angli, teksa ka ndaluar në qytetin e Cardiff-it.

Nga ky koncert, artistja ka postuar edhe disa imazhe në të cilat duket jashtëzakonisht me stil, ndërsa edhe atmosfera duket në nivel.

Ndryshe, pati zëra se Rita ka nisur një romancë me këngëtarin Liam Payne, por në një intervistë ajo mohoi këta zëra, teksa potencoi se për momentin është e koncentruar në karrierë dhe se nuk është duke menduar për dashurinë.

Enjoyed this video?
ritaora-717x400
"No Thanks. Please Close This Box!"