Rita vishet me ngjyrë të gjelbër, e krahasojnë me një personazh të animuar

Published on 20-06-2017

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora u paraqit me një stil interesant derisa ecte rrugës së New Yorkut, ku ishte drejtuar për në kafe.

Këngëtarja 26 vjeçare e hitit ‘Hot Right Now’, ishte veshur me pantallona dhe xhaketë të gjelbër, transmeton Dailymail.

Ajo u krahasua me personazhin e animuar bretkosën Kermit, edhe pse dukej për mrekulli.

Flokët prej biondeje i kishte tërhequr nga fytyra e saj e bukur, ndërsa grim kishte vënë vetëm pak duke treguar bukurinë e saj natyrore.

Dhe duke rrokur një sërë unaza delikate në gishtat e saj, pamja e saj ishte e plotë.

Këngëtarja shqiptare mori kafenë derisa ajo u largua nga hoteli i saj në New York në vapën e verës.

Rita së fundi ka publikuar këngën ‘Your Song’. Ajo madje është duke punuar për klipin e kësaj këngë të cilin do ta publikojë së shpejti.

Enjoyed this video?
41901fe300000578-4619054-image-a-23-1497908995417_1497961280-6400836
"No Thanks. Please Close This Box!"