Rivalja e Kim Kardashian me format seksi e pëson si ajo… Demaskohet seksbomba, nuk është siç duket

Published on 16-07-2017

“Mos u gëzo o i gëzuar, mos u hidhëro o i hidhëruar…”, kjo shprehje i shkon sot bukuroshes ruse…
Më e dëshiruara në botë nuk është perfekte. Ajo mblodhi 5.9 milionë ndjekës në Instagram me format e të pasmeve të saj bombastike dhe pa ndërhyrje kirurgjikale.
Bëhet fjalë për rusen Anastasia Kvitko, lindur në Kaliningrad që tashmë jeton në Miami dhe që njihet si “Kim Kardashian ruse”.
22-vjeçarja është vënë në fokus të paparacëve ditët e fundit që njëlloj si Kim-i i vërtetë, nuk ka shpëtuar nga celuliti.
Leksioni për meshkujt? Perfeksioni nuk ekziston deri sa hyn ‘Photoshop’.

2-5-11500230085

18156990_1402296466504905_8329742677593937122_n1500230064

101845081-1b25476c-df32-4f54-baab-9c624b116a681500230068

anastasia-kvitko211500230066

anastasiya-kvitko-kim-kardashian-dari-rusia1500230069

Anastasiya-Kvitko-The-Russian-Kim-Kardashian1500230071

Enjoyed this video?
auto_kim-kardashian1500230107
"No Thanks. Please Close This Box!"