Rrihen keq mes vete tifozët serb të Zvezdës dhe Partizanit

Published on 19-04-2017

Rrihen keq mes vete tifozët serb të Zvezdës dhe Partizanit

NDESHJA MES CRVENA ZVEZDËS DHE PARTIZANIT TË BEOGRADIT (1:3) KA SJELL EDHE PËRBISHTJET MES TIFOZË RIVË TË TË DY SKUADRAVE.

Sipas mediave serbe katër policë kanë përfunduar në spital pasi kanë pësuar nga hedhja e gurëve mes të dy dy grupeve të tifozëve.

Gjithashtu, tifozët kanë krijuar trazira edhe në tribuna, derisa pas ndeshjes ka pasur fërkime edhe mes lojtarëve Zvezdës dhe Partizanit. /Express/

Enjoyed this video?
Rrihen keq mes vete tifozët serb të Zvezdës dhe Partizanit
"No Thanks. Please Close This Box!"