Ryva Kajtazi duket joshëse edhe elegante në postimin e fundit

Published on 22-05-2019

Ryva Kajtazi duket joshëse në foton e fundit.

Këngëtarja Ryva Kajtazi në llogarinë e saj në Instagram i ka publikuar disa foto në të cilat përveç elegante duket edhe joshëse, shkruan lajmi.net.

Këto foto janë shkëputur nga videoklipi i saj i fundit ‘Santorini’, këngë kjo e cila e riktheu fuqishëm këngëtaren.

Në një prej postimeve fustani i hapur i ka zbuluar pothuajse komplet këmbën dhe ngjyrat që ka zgjedhur e bëjnë të duket shumë e freskët e verore.

Ryva ndër të tjera është fokusuar në familje dhe rritjen e vajzës me të cilën po e kalon të gjithë kohën e lirë.

Enjoyed this video?
auto_ryva-kajtazi-1457510308-5680856_1485439361-91958211494018268
"No Thanks. Please Close This Box!"