Samanta vjen me klipin e ri “Zemrën Maje” (VIDEO)

Published on 14-07-2017

Njëra nga këngëtaret më të pëlqyera të skenës shqiptare, Samanta Karavello ka sjellur projektin e radhës.
Samanta ka publikuar këngën “Zemrën Maje”, të cilës ia ka bashkangjitur edhe klipin.

Ajo ka një dukje të thjeshtë dhe fantastike në këtë klip, e kënga pritet të shndërrohet në hitin e radhës të këngëtares.

Enjoyed this video?
auto_samanta_11500038135
"No Thanks. Please Close This Box!"