S’do ta besoni çfarë ka bërë Olta Gixhari në plazh (Foto)

Published on 09-07-2017

Ajo është një nga aktoret dhe vajzat më sexy në vend.
Olta Gixhari është një nga ato femra që i ka ‘alergji’ rrobat, sa më pak të ketë të veshura aq më mirë për të deh për sytë që e shohin përreth.

Ajo ka surprizuar me këtë foto të fundit të postuar nga plazhi. Ajo nuk duket mjaftueshëm e zhveshur për këto ditë të nxehta edhe pse në jkëtë foto duket shumë lozonjare e fëminore. /Gazeta Express/

screenshot-11_1499635275-5184987

Enjoyed this video?
screenshot-21_1499635474-2206975
"No Thanks. Please Close This Box!"