Sela: Koalicion me Besën edhe pas zgjedhjeve lokale

Published on 25-10-2017

Në takimin e përbashkët të liderëve të koalicionit, Sela dhe Kasami me sferën intelektuale të Tetovës, lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela tha se koalicioni i lidhur mes ApSH dhe Besës nuk është vetëm për zgjedhjet lokale.

“Ky koalicion nuk është vetëm për zgjedhjet lokale, opinioni duhet ta dij këtë”, tha Sela./Almakos/.

Enjoyed this video?
Screenshot_3-14
"No Thanks. Please Close This Box!"