Sela: Zaev nuk ka nevojë t’i arsyetohet Ivanovit (VIDEO)

Published on 14-03-2017

ziadin-sela

Ziadin Sela, kryetar i LR-PDSH-së si dhe përfaqësues i Aleancës për shqiptarët, në emisionin 10 minuta edhe një herë ka përsëritur qëndrimin se nuk heq dorë nga Platforma politike shqiptare.

Sipas tij, Zaev nuk ka pse i arsyetohet presidentit Ivanov rreth formimit të Qeverisë së re.

Enjoyed this video?
ziadin-sela
"No Thanks. Please Close This Box!"