Shqiptarja e famshme trondit rrjetin, pozon e zhveshur para pasqyrës (Foto)

Published on 12-08-2017

Modelja shqiptare ngre temperaturat…
Ajo është nëj nga emrat shqiptarë më të lakuar në botë në fushën e modelingut. Tika Camaj, një nga engjëjt e ‘Victoria Secret’.

Të gjitha postimet e saj janë të hatashme dhe shumë sensuale. Dhe këtë herë ajo ka goditur në shenjë me pozën e saj më të fundit.

Një xhaketë e veshur pa recipeta dhe gjoksi i saj që është gati të dalë.

screenshot-27_1502539411-2155785

Enjoyed this video?
screenshot-28_1502539589-7070557
"No Thanks. Please Close This Box!"