Shtatzënia apo kirurgu? Çfarë po ndodh me buzët e Beyonce-s? (Foto)

Published on 05-05-2017

Shtatzënia e Bezonce-s vijon të krijojë debate në rrjetet sociale dhe kësaj rradhe bëhet fjalë për spekulimet se ylli i muzikës mund të ketë bërë një ndërhyrje në buzët e saj.

Gjithçka nisi nga fotot e publikuara vetëm pak ditë më parë ku këngëtarja shihet me buzë shumë më të fryera se më parë.

Madje siç shkruan “Cosmopolitan”, mjekët refuzpjnë të bëjnë injeksione në buzët e grave shtahzëna, për arsye etike. Kështu që, me shumë gjasa buzët e fryra të Beyonce-s i detyrohen dy bebushave në barkun e saj.
beyonce_1493973757-4602025 foto1_1493973789-580711 foto2_1493973819-7775849 foto3_1493973852-6049971

Enjoyed this video?
beyonceeeee_1493973906-6755642
"No Thanks. Please Close This Box!"