Shyhrete Behluli bëhet gjyshe

Published on 16-08-2017

Këngëtarja e njohur, Shyhrete Behluli, është bërë gjyshe në orët e para të ditës së sotme.

Learta, reja e këngëtares ka lindur djalë dhe lindja është bërë në një nga spitalet e Dortmundit të Gjermanisë.

Rikujtojmë se Kushtrimi dhe Learta u martuan vitin e kaluar, ku dasma e tyre bëri bujë nëpër rrjetet sociale.

Enjoyed this video?
5614
"No Thanks. Please Close This Box!"