Si në filma, policia ndjek dhe arreston një person në Podujevë (VIDEO)

Published on 25-07-2017

Policia e Kosovës në orët e mbrëmjes ka bërë arrestimin e një personi në Surkish të Podujevës.
Sipas burimeve të Indeksonline pas arrestimit të tij, zyrtarët policor kanë gjetur pak metra më tutje një qese në të cilën dyshohet të ketë lëndë narkotike.

Identiteti i të arrestuarit nuk është bërë i ditur ende.

Enjoyed this video?
arr_1500967690-8036168
"No Thanks. Please Close This Box!"