‘Snapchat’ i bën surprizë për ditëlindje, Enca e ‘kall’ me ‘twerk’

Published on 20-10-2017
Kur yjet botërore festojnë ditëlindjen, rrjeti social ‘Snapchat’ u bën surpriza.

Ky rrjet, krijon efekte me emra e tyre dhe me shkrimin e urimit të ditëlindjes, shkruan lajmi.net

E një gjë e tillë ka ndodhur edhe me këngëtaren Enca Haxhia, e cila dje ka mbushur 22 vite jetë.

Enca ka hedhur një fotografi në këtë rrjet social ku shihet që ‘Snapchat’ ka bërë një efekt ‘Urime ditëlindjen Enca’.

Kjo gjë duket se e ka gëzuar këngëtaren aq shumë saqë ka ‘shpërthyer’ me një ‘twerk’./Lajmi.net/

22690207_2407453562813464_1963883879_o

Enjoyed this video?
Screenshot_1-47-650x358
"No Thanks. Please Close This Box!"