Sot, ish Kapiteni i Kombëtares feston ditelindjen e tij

Published on 27-07-2017

Sot ish kapiteni i kombetares Shqiptare feston 34 vjetorin e tij .

Loriku per disa shkaqe shendetsore u detyrua ,ta braktis Kombetaren ku dhe per ate dhe gjith shqiptaret ishte moment shum i veshtir .

Loriku esht nder figurat me te dashur te publikut ton edhe pse me nuk mer pjes me ne futboll.

Loriku para disa viteve  u martua me Italianen Monika ,ku po jetojn te lumtur ato kan dhe nje djal te vogel Boikenin te cilin Loriku ate asnjeher nuk e shpall neper rrjetet sociale .

Kapitenit i urojm dhe 100 vite te lumtura ne jeten e tij .

Enjoyed this video?
yIJ7OqQJ
"No Thanks. Please Close This Box!"