Sot publikohet kënga më e re e Kidës (FOTO)

Published on 10-07-2017

Këngëtarja e njohur Kida, ka përfunduar punën për projektin e saj më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Pe du”, i cili do të lansohet sot në ora 15:00.
Bëhet fjalë për një këngë të re ritmike, e cila pritet të pëlqehet nga publiku.

Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar Fero, ndërkaq është realizuar nga Zzap and Chriss.

“Pe du”, trajton një temë dashurie.screenshot-6_1499671478-9490463

Rikujtojmë se këngëtarja në këtë videoklip do të duket super seksi. /GazetaExpress

Enjoyed this video?
kida_1499671507-5629519
"No Thanks. Please Close This Box!"