Sot takimi Ahmeti-Thaçi, ja çka do të bisedojnë

Published on 11-06-2017

Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti nesër në Tetovë do të takohet me kryetarin e PDSH-së, Menduh Thaçi. Takimi është bërë i ditur për INA nga burime partiake.

Ky takim siç mësohet do të ketë në fokus zhvillimet aktuale në vend, prioritetet e qeverisjes si dhe çështje që kanë të bëjnë me shqiptarët.

Ndërsa është përjashtuar mundësia e ndonjë koalicionimi të mundshëm, informon INA. Takimi vjen pas një bisede telefonike të zhvilluar ditë më parë midis Thaçit dhe Ahmetit.  (INA)

Enjoyed this video?
Ahmeti-Thaci-620x330
"No Thanks. Please Close This Box!"