Spitali përfshihet nga flakët, policja shqiptare bën foto (VIDEO+FOTO)

Published on 30-07-2017

Të gjithë e dimë se në ambientet e spitaleve është e ndaluar të konsumosh cigare, por një denoncim i ardhur në redaksinë tonë tregon se një cigare është bërë shkak që të marrë flakë një palmë tek qendra shëndetësore “Nënë Tereza”. Kjo bëhet e ditur nga një denoncim që ka ardhur pranë redaksisë sonë. Një nga palmat që ndodhet në cep të ashtuquajturës “6 katërshi” u ndez flakë, shkak për këtë ishte një cigare e hedhur nga dritaret e pacienteve tek “6 katërshit” karshi morgut. Më e çuditshmja ishte se me parë vepruan policia private dhe pacientet duke hedhur ujë nga lart me ç’të mundnin. Ndërsa zjarrfikësja erdhi pas 14 minutash, kur çdo flake ishte shuar nga mjetet rrethanore”, ka shkruar qytetari për JOQ.al. KLIKONI me poshte per ta pare VIDEO:

policija selfie deris DIGJET SPITALI

Enjoyed this video?
policija selfie deris DIGJET SPITALI
"No Thanks. Please Close This Box!"