Talenti i frikshëm i kësaj vajze do ju lërë gjithë natën pa gjumë (VIDEO)

Published on 30-09-2017

Duke qenë se jemi shumë afër festës së Hallowinit, e cila festohet shumë në botë, talenti i kësaj vajze vërtet që merr një rëndësi akoma më të madhe.

19 vjeçarja nga Kanadaja, Isobelle Carmichael filloi ta zhvillonte talentin e saj shumë kohë më parë mesa mundësi që kishte, ndërkohë që tashmë ajo është bërë një profesioniste e vërtetë.

Ajo përgjithësisht realizon make up të përshtatshëm për tu përdorur në festat e frikshme dhe në filma horror dhe perfeksioni sesi i realizon këto pamje është vërtet i frikshëm.

Ju mund ti gjeni disa prej punëve të saj në galerinë më lart por nëse keni një zemër të dobët bëni mirë të mendoheni dy herë. /albeu.com/

Enjoyed this video?
Untitled_collage27
"No Thanks. Please Close This Box!"