Tërhiqet shorti, super ndeshje në çerekfinale të Ligës së Kampionëve

Published on 17-03-2017

Tërhiqet shorti, super ndeshje në çerekfinale të Ligës së Kampionëve

JANË PËRCAKTUAR ÇIFTET ÇEREKFINALE TË LIGË SË KAMPIONËVE

Shorti i çerekfinales së Ligës së Kampionëve ka përcaktuar super përballje. Bayern Munich do të përballet me Real Madridin, derisa Juvntus me Barcelonën.

Kurse,  takimet tjera do të luhen mes Atletico Madridit dhe Leicester Cityt dhe Borussia Doermundit dhe Monacos. /Express/

Enjoyed this video?
Tërhiqet shorti, super ndeshje në çerekfinale të Ligës së Kampionëve
"No Thanks. Please Close This Box!"