Teuta Arifi i ikë debatit me Bilall Kasamin (VIDEO+FOTO)

Published on 12-10-2017

Sot, televizoni 21 është duke realizuar emisionin Click Plus në Sheshin Iliria të Tetovës, me kandidatët për kryetar komune të Tetovës, ku të pranishëm janë Bilall Kasami i Lëvizjes BESA, Bardhyl Dauti nga PDSH, dhe Adnan Neziri nga Aleanca për Shqiptarët, ndërsa aty nuk gjendet Teuta Arifi e BDI-së, gjë që komentohet se ajo nuk është aty nga “frika” e ballafaqimit me Bilall Kasamin.

 
https://www.facebook.com/portalisakte/videos/748358248686220/

Enjoyed this video?
bilall123
"No Thanks. Please Close This Box!"