Tuna publikon FOTON e parë pas lindjes

Published on 06-05-2017

Tre ditë më parë , këngëtarja e njohur Altuna Sejdiu u bë nënë për herë të par. Këngëtarja solli ne jëtë  djalin e saj të parë   , të cilin  ajo dhe partneri i saj Patris Berisha e bekuan me emrin Tian.

Përveç emrit dhe spitalit ku lindi, jo shumë detaje tjera u bënë të ditura për publikun. Megjithatë Tuna ka treguar së fundmi për fansat e saj edhe diçka tjetër.

Në të vetmen fotografi që këngëtarja ka publikuar pas lindjes në SnapChat, ajo shfaq në balonën e përurimit të bebit të gjitha detajet rreth tij, duke përfshirë: peshën, madhësinë dhe sigurisht datën e lindjes bashkë me orën.

Image

Enjoyed this video?
auto_tunasejdi-650x3581492000976
"No Thanks. Please Close This Box!"