U përfol se këngëtarja e njohur Rita Ora që nga viti i kaluar është në një romancë me Andrew Watts.

Published on 27-06-2017

Dhe tani, këngëtarja 26 vjeç, ka marrë gjithë vëmendjen, pasi ishte fotografuar me Andreë Watts, 27 vjeç.

Ata u panë teksa ishin në një mbrëmje romantike në Chiltern Firehouse të Londrës të hënën, transmeton Gazeta Express.

Ata dukeshin shumë bukur bashkë, Andrew i veshur në stilin e tij prej një rokeri, ndërsa këngëtarja 26 vjeçare kishte veshur gjinse të shkurtra dhe një këmishë të bukur me ngjyrë të kuqe.

Enjoyed this video?
rita2_1498564831-3106910 (1)
"No Thanks. Please Close This Box!"