Urim Saliu mendon se me hyrjen e Aleancës në qeveri, prej sot BDI ka 13 deputetë

Published on 29-05-2017

Pasi Aleanca për Shqiptarët mori vendim për të hyrë në qeveri ku një ministri do ti takojë LR-PDSH-së dhe një RDK-së, analisti Saliu mendon se tani BDI-ja ka 13 deputet pasi LRPDSH-ja nuk mund të luaj rolin e LSI-së së Shqipërsië, shkruan Tetovasot.

“LR-PDSH deshti te luaje rolin e nje LSI-e , ne Maqedoni, por parti e ketij llojit ketu nuk ekziston.Meqe nje e tille nuk funksionon ketu, atehere prej sot BDI ka 13 deputete” ka shkruar Saliu/tetovasot

Enjoyed this video?
urim-saliu-1-729x430
"No Thanks. Please Close This Box!"