Vajza e Shkurte Fejzës shkëlqen në të zeza (Foto)

Published on 04-10-2017

Besiana Behluli është vajza e bilbilit të muzikës popullore dhe patriotike Shkurte Fejzës.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram”, në të cilën shfaqet e mrekullueshme veshur me të zeza.

Ajo mbante veshur një fustan të zi të kombinuar me aksesor ngjyrë ari.

Kësaj fotografie ajo ia ka bashkangjitur edhe një video nga mbrëmja që ajo ka kaluar jashtë me të motrën, Gresën./Indeksonline/

 

Enjoyed this video?
sf_1451343894-2808580
"No Thanks. Please Close This Box!"