Vesa e lagur, sa seksi duket (Foto)

Published on 01-08-2017

Këngëtarja Vesa Luma ka postuar një foto në rrjetet sociale. Atë asnjëherë nuk e kemi parë të duket kaq seksi derisa është paraqitur edhe e lagur paksa nga uji.

Këngëtarja e njohur, e cila është e martuar me reperin dhe producentin Big Basta, kësaj here ka thyer çdo barrierë duke u dukur tepër seksi.

Ajo para dy muaje realizojë këngën “Ti zemra ime” bashkë me ervin Gonxhin që korri një sukses të konsiderueshëm në skenën tonë. /GazetaExpress/
vesa-1_1501534047-3934504

Enjoyed this video?
vesa_1501534067-3177642
"No Thanks. Please Close This Box!"