VIDEO/ Bashkëshorti i Nora Istrefit në burg?!

Published on 22-06-2017

Këngëtari Robert Berisha kohë më parë si protagonist i rubrikës 60 Sekonda të emisionit Prive .

Ai tregoi se vajza Renée për të do të thotë gjithçka teksa zbuloi se të bijën e sheh në të ardhmen si aktore.

Këngëtari i ‘Të dua’ nuk u la pa u pyetur edhe për raportin me Norën. Ai tregoi se sa herë e ka tradhëtuar bashkëshorten, për çfarë zihen më shumë dhe me kë nga skena muzikore do e ndërronte.

Ai pranoi se ka qenë dikur në burg ndërsa videoja ju sjell përgjigjet e plota në këto dhe pyetje të tjera. /PRIVE.AL

Enjoyed this video?
auto_Robert_Berisha_dhe_Nora_istrefi1494882531
"No Thanks. Please Close This Box!"