Video: “Eksplodon” Kroacia pas golit të Rakiticit: Ja si është festuar në Zagreb!

Published on 08-07-2018

Futbollistët e Kroacisë kanë shënuar një sukses të madh, duke u kualifikuar në gjysmëfinale të botërorit në Rusi. ata në tetën e finales mposhtën organizatorin e turneut, Rusinë, pas penalltive, 4-3. (5-4 rezultat i përgjithshëm). Pas golit triunfues të Rakiticit filloi festa e madhe në të gjithë Kroaciën dhe gjithandej ku ka kroatë.

Ndiqni euforinë pas golit të Rakiticit:

 

Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"