VIDEO/ Eliminimi ndaj Belgjikës, tifozët e Brazilit sulmojnë autobusin me futbollistë

Published on 08-07-2018

Eliminimi i Brazilit ndaj Belgjikës, nuk është pritur aspak mirë nga tifozët brazilianë, të cilët i kanë bërë pritë autobusit të futbollistëve që po ktheheshin në vendlindje dhe e kanë sulmuar me vezë dhe sende të forta.

cats-19-650x358

Momente paniku për “seleçaot” të cilët u befasuan nga irritimi i tifozëve. Autobusi ka arritur të largohet edhe pse i dëmtuar, duke shmangur ndonjë tragjedi të mundshme.

 

Enjoyed this video?
"No Thanks. Please Close This Box!"