VIDEO/ PSY sjell dy këngë të reja brenda një dite

Published on 11-05-2017

Këngët tashmë kanë arritur shifra të mëdha klikimesh edhe pse janë në pyetje vetëm 24 orë nga publikimi i tyre.

Këngëtari i cili theu rekordin e të gjitha kohërave PSY ka sjellë dje dy këngë të reja me videoklip. ‘New Face’ dhe ‘I LUV IT’, janë këngët që ka sjellë këngëtari bashkë me vallëzimin e ti ekstravagant, ashtu siç jemi mësuar të shohim PSY. Këngët tashmë kanë arritur shifra të mëdha klikimesh edhe pse janë në pyetje vetëm 24 orë nga lansimi i tyre./ KultPlus.com

Enjoyed this video?
auto_ht_psy_pistachios_dm_130123_wmain1494507532
"No Thanks. Please Close This Box!"