Video: Zjarr i madh mbi fshatin Kondovë, rrezikohen disa shtëpi

Published on 12-08-2017

Një zjarr i madh është ndezur në pyjet me pisha mbi fshatin Kondovë, raporton SHENJA. Në këtë hapësirë ka pasur vatra zjarri edhe gjatë ditëve të kaluara, por u rindez sot në orët e mbrëmjes pasi nisi të fryjë era. Zjarri është aktiv ende edhe pse tashmë janë ulur temperaturat ndërsa ka vranësira dhe mundësi për reshje shiu. /SHENJA/

Enjoyed this video?
kondov
"No Thanks. Please Close This Box!"