Vjollca Buqaj publikon këngën ‘Jetë e dyfishtë’ (VIDEO)

Published on 11-07-2017

Është padyshim një ndër këngëtaret më të pëlqyera të skenës shqiptare.
Pos talentit si këngëtare, Vjollca Buqaj çmohet dhe pëlqehet nga publiku edhe për virtytet e saja të larta njerëzore, shkruan Gazeta Express.

Ajo së fundmi ka publikuar këngën ‘Jetë e dyfishtë’ të cilën e ka sjellë në bashkëpunim me Flamur Terziun.

Tekstin e kësaj kënge e ka shkruar Rifat Avdiu, ndërkaq për muzikën është përkujdesur Artan Kastrati.

Kjo këngë e cila është baladë po pëlqehet mjaft shumë nga publiku ani pse jemi ne sezonën e verës. /GazetaExpress/.

Enjoyed this video?
15327491-1204194326324058-6343227507472014104-n-1499177784-4160869_1499776397-7763683
"No Thanks. Please Close This Box!"