Vlon policia, ja kush u arrestua te rruga e “plastikave” në Çair (Foto)

Published on 03-05-2018

Në bulevardin :”Nikolla Karev” (rruga e plastikave) policia e trafikut ka bë kontrolle rutinore. Mirëpo një shofer me veturë “Mercedes” nuk ka respektuar shenjë e policisë për t’u ndalur, transmeton gazeta Lajm. Policia ka filluar ndjekjen e veturës dhe pasi e ka ndalur, e ka arrestuar shoferin e saj 35 vjeçar nga Shkupi. Nga MPB informacione më të detajuara paralajmërojnë për nesër. Rasti ka ndodhur në ora 13 e 30 minuta.
plastikat

Enjoyed this video?
plst
"No Thanks. Please Close This Box!"