VMRO-DPMNE sot organizon protestë në Strumicë

Published on 08-07-2018

Siç është paralajmëruar edhe më herët, sot në orën 13:00 partia opozitare OBRM-PDUKM do të mbajë një marshim proteste në Strumicë, përcjell Telegrafi Maqedoni.

“LSDM është tërësisht i çmendur dhe pa busull. LSDM është i infektuar me sindromin Zaev. Në 15 rreshta arritën të mashtrojnë dhe pastaj ta mohojnë veten. Para se të lëshojnë një njoftim absurd dhe të pabazuar me të cilin duan të manipulojnë publikun, është mirë të përgjigjen nëse Strumica është një qytet evropian ose një qytet i harruar qëllimisht”, thonë nga OBRM-PDUKM. /Telegrafi/

Enjoyed this video?
VMRO-DPMNE-1-780x439
"No Thanks. Please Close This Box!"