VMRO mohon zërat se po i fsheh Grujevskin dhe Boshkovskin

Published on 27-07-2017

Nga VMRO-DPMNE mohojnë zërat se të arratisurit Goran Grujevski dhe Nikolla Boshkovski mundet të fshihen në zyrat e partisë.

I pyetur nga mediat Orçe Gjiorgjievski nga VMRO-ja tha se ka 4-5 orë që është në ambientet e partisë dhe se nuk i ka parë në këto ambiente Grujevskin dhe Boshkovskin.

Në opinion qarkullojnë zëra se dy të paditurit, të cilët nuk janë të kapshëm për policinë, mundet të vshihen ose të mbrohen nga vetë partia opozitare./Gazeta Express/

Enjoyed this video?
vmro_1501146713-510616
"No Thanks. Please Close This Box!"