Xhemaili do të bëhet “amerikan”

Published on 30-01-2017

24BlerimXhemaili

Blerim Xhemaili përfundimisht në muajin maj do të largohet nga Bologna për të vazhduar karrierën te Montreal Impact në MLS ligën amerikane, shkruan gazeta “Lajm”.

Kjo është një marrëvshje që është bërë më herët mes dy klubeve në fjalë e të cilët kanë një president, Joey Saputo. Marrëveshja ka qenë që mesfushori tetovar të luaj një sezon te Bologna dhe pastaj tre sezone te Montreal Impact në SHBA./Lajm/LajmTV/

Enjoyed this video?
24BlerimXhemaili
"No Thanks. Please Close This Box!"